Profesjonalny sprzęt do salonu fryzjerskiego

Dowiedz się więcej o profesjonalnych produktach marki Diva - suszarki, lokówki i prostownice

Feel The Heat Intelligent Digital Micro-Stick SUK472

Olejek macadamia, olejek arganowy i keratyna oraz ceramiczne wykończenie gwarantują ultra błyszczące i gładkie loki. System ciepła równomiernie rozgrzewa całą końcówkę gwarantując idealne loki. Stożkowa końcówka nadaje lokom piękny kształt.

Radiant Shine Straight & Style Speed Brush Pro SUK460

Prostownica jak szczotka z łatwością i szybkością wystylizujesz swoje włosy. Dzięki olejkowi macadamia, arganowi i keratynie włosy się nie elektryzują i pozostają pełne blasku.

Radiant Shine Ionic Thermal Heated Brush SUK433

Suszarko-szczotka której ceramiczna końcówka jest przesycona Olejkiem Macadamia, Olejkiem Arganowym i Keratyną. Wszystko po to, aby Twoje włosy były gładkie i ultra-błyszczące. Teraz sama możesz profesjonalnie stylizować swoje włosy. Szczotka ułatwia tworzenie idealnych loków.

Beach curls wand argan SUK457

Lokówka z olejkiem arganowym nadaje włosom naturalny kształt fal oraz blask i zdrowy wygląd. System zintegrowanej ochrony ciepła sprawia, że cała końcówka jest równomiernie rozgrzana, by stylizacja była perfekcyjna.

Brush & Dryer in1 SUK459

Szczotka i suszarka w 1, zapewnia miękkie, rozczesywania włosów w parze bez ciągnięcia w wyrywania. Zawiera odżywcze olejki macadamia, argan i keratynę. Wykorzystuje technologię podczerwieni, która zapobiega niszczeniu włosów.